25 Aralık 2011 Pazar

The Body Shop alışverişim

Evet bugün pazar ve ben canım dostum Sevgi'mle buluştum tabii ki alışveriş zamanıydı bu bizim için :) Cevahir'in altını üstüne getirdik ve son durağımız olan The Body Shop'a uğradık ama ne uğramak :) Denemediğimiz parfüm kalmadı parfümleri muhteşem yani bizim çok hoşumuza gitti diyebiliriz.The Body Shop yılbaşı için çok güzel setler hazırlamış bizde  kendimize set olarak NEROLİ JASMİN'i aldık ikimizde bayıldık.Aaa birde ne görelim setlerde üç al iki öde varmış bizde hemen bir set daha aldık onuda WHİTE MUSK'tan yana kullandık onuda çok beğendik.
                       
NEROLI JASMIN

Portakal çiçeği yağı anlamına gelen neroli, adını Nerola Prensesi’nden almaktadır. Prenses, kendisini beğenenleri büyülemek için bu parfümü kullanırmış. Bu olaydan esinlenerek yarattığımız Neroli Jasmin, yasemin, vanilya, sandal ağacı ve portakal kokularından oluşuyor. Sürer sürmez kadınsı gücünüzün farkına varacaksınız.

Bu setin içerisinde 30 ml parfüm, 200 ml duş jeli ve 200 ml body lotion var.

Gelelim White Musk'a o da harika kokuyor :)

WHITE MUSK®

Kadife gibi yumuşacık kokusuyla 25 yıldır en sevilen ürünlerimiz arasında olan White Musk® parfümünü daha da mükemmelleştirecek halimiz olmadığına göre, gayet zengin, yumuşak, ipek gibi banyo ve vücut ürünleri ekleyelim dedik. Her bir ürün duyuları okşarken bu çok beğenilen kokunun daha da kalıcı olmasını sağlıyor. Üstelik yeni görünümleriyle tüm makyaj masalarına renk katıyor.

Bu setin içerisinide de yine 30 ml parfüm,60 ml duş jeli,60 ml body lotion ve 100 ml vücut sprey'i bulunuyor biz bu seti ikiye böldük Sevgi'yle parfümü ve duş jelini sevgi aldı body lotion ve vücut spreyi benim oldu :)

Son olarak BORN LİPPY aldık :) Sitesinde de yazdığı gibi meyve tadında dudaklar için süper daha gözüme kestirdiğim bir sürü şey var liste yaptım en kısa sürede alınılacak :)                                                            

The Body Shop'a çok kolay ulaşabilirsiniz fırsatlardan ve kampanyalardan yararlanabilmek için :) http://thebodyshop.com.tr/index.aspfacebook sayfası ve twitter sayfası

Hiç yorum yok: